21. 1. 2020

KALENDÁŘ SOUTĚŽNÍHO MANAGERA KLUBU

Kalendář soutěžního managera klubu pro rok 2020

7. 1. 2020

Přebory Prahy mladších žáků a žákyň

 

Laura Samsonová a Alena Kovačková (obě TK Sparta Praha)

Jakub Šmejcký (I. ČLTK Praha), Kryštof Komínek (TK Sparta Praha)

První lednový víkend roku 2020 se na záběhlickém HAMRu a Spartě sešlo vždy po čtyřiceti hráčích, aby bojovali o titul Přeborníka Prahy a postup na M ČR v této kategorii.

U kluků na hamerské antuce došlo ke dvěma překvapením, a to když 6. nasazený Vaněk porazil vcelku jasně nasazenou trojku Kusého a osmička Šidlík si poradil se čtyřkou Fojtů.

Vaněk dokonce v semifinále měl v 1. sadě nad Komínkem 5-4, aby nakonec podlehl 5-7, 2-6. Ještě větši bitva se odehrála ve druhém semifinále, kde starší z bratrů  Šmějtských, Jakub, musel postup do finále vybojovat až ve třetím setu, když ve druhé sadě přenechal iniciativu soupeři.

Možná tato skutečnost se podepsala na tom, že ve velmi vyrovnaném finále, hraném ve stejný den jako semifinále, podlehl Komínkovi 5/7, 5/7

Čtyřhru vyhrál pár Jakub Šmejcký, Komínek, kteří porazili pár Fojtů, Rat

K. Komínek – Halový přeborník Prahy 2020

Daniel Vaněk (HAMR)

Jan Šidlík (I. ČLTK Praha)

Jakub Šmejcký (I. ČLTK Praha)

Kompletní výsledky: Halový přebor Prahy mladších žáků

Na Spartě probíhalo vše v režii domácí Aleny Kovačkové, které jedině Donald dokázala sebrat ve čtvrtfinále sedm gemů, ostatní zápasy vyhrávala s velkou převahou a to včetně finále, kde nešťastné Samsonové nadělila dokonce dva kanáry. Do semifinále se probojovaly Bervid, která podlehla právě Kovačkové a Dobiášová, která potrápila Samsonovou.

Ve čtyřhře zvítězily finalistky dvouhry, když ve finále porazily až TB třetí sady pár Donald, Dobiášová

Laura Samsonová přebírá cenu za 2. místo od Leony Láskové

Alena Kovačková prolétla turnajem jako blesk

A. Kovačková (TK Sparta) – Halová přebornice Prahy mladších žákyň v roce 2020

Kovačková

Samsonová, Kovačková – vítězky čtyřhry

Donald, Dobiášová

Samsonová

Kompletní výsledky:  Halový přebor Prahy mladších žákyň

2. 1. 2020

Platba kolektivní registrace

Upozorňujeme, že všechny kluby, které jsou registrovány v ČTS, musí do

31. 1. 2020 uhradit kolektivní registraci ve výši 1.000,- Kč (jeden tisíc korun českých)

na účet 51-1420590267/0100, případně v hotovosti na sekretariátu PTS po dohodě.

Variabilní symbol:

1xxx2020, kde xxx je evidenční číslo klubu u ČTS (pokud nemá tři číslice, doplní se zleva o nuly)

10. 12. 2019

Halový přebor Prahy pro rok 2020 vyhrál A. Štěpánek (I. ČLTK Praha)

Vítěz Antonín Štěpánek

Od 7. prosince 2019 se na pražské Štvanici hrál Halový přebor Prahy mužů, který pořádaly TJ Spoje. Prezentovalo se 32 hráčů do dvouhry a pouhých deset párů do čtyřhry.

Výsledky jsou na

Výsledky Přeboru Prahy mužů v hale

Štěpánek, Reček

Vítězové a finalisté čtyřhry Nicod, Bíško, Blecha, Kubík

Před finálový bojem

 

1. 12. 2019

Oznámení společnosti AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.

Tisková zpráva

18. 11. 2019

Školení rozhodčích licence B a Kadet

 

Ve dnech 16. – 17. listopadu 2019 v areálu TK Konstruktiva proběhlo pode vedením lektorů Jana Carbocha a Ivana Vyvadila školení rozhodčích licence B a Kadet. Zkoušky licence B vykonali i studenti FTVS, kteří měli tento předmět jakou součást studijního plánu.

Zkoušku úspěšně složilo 18 adeptů licence B, tři musí ještě své testy přijet opravit.

Z dvanácti Kadetů uspělo 11.

Bureš Jan Učňovská 381/10, 190 00 Praha 9 B uspěl
Camfrla Štěpán Slancova 1255/16, 18200 Praha 8 B uspěl
Dostál Patrik U Stadionu 966, 27801 Kralupy nad Vltavou B uspěl
Hlinková Michaela Bohosudovská 1479, 41501 Teplice b uspěl
Jánošík Kryštof Politických věznů 2934, 43801 Žatec B uspěl
Kazda Jiří Trojická 4, 12800 Praha 2 B uspěl
Škréta Martin xx, 10200 Praha B uspěl
Zima Tomáš Strmá 70, 29306 Bradlec B uspěl
Michálková Barbora Všehrdova 10, Aś B uspěl
Brunclík Ondřej Frostova 335, Praha 1O B uspěl
Kučerová Barbora Hálkova 2, Blansko B uspěl
Hrychová Denisa U Stříbrného 1404, Písek B uspěl
Pokorný Dominik Křižatky 69, Králův Dvůr B uspěl
Kobr Adam Ruská 626, Choceň B uspěl
Byrtusová Klára Náměstí Republiky , 27711 Neratovice Kadet uspěl
Jotova Karin Sudoměřská 35, 130 00 Praha Kadet uspěl
Kembická Marta Orlov 113, 26101 Příbram kadet uspěl
Koubovský Petr Zlatnická 245, 250 73 Jenštejn Kadet uspěl
Krogman Daniel Za hájem 4, 160 00 Praha kadet uspěl
Křepinská Simona U Hřiště 637, 54102 Trutnov, Královéhradecký kraj Kadet uspěl
Picková Tereza Statenická, 240 Statenice Kadet uspěl
Smíšková Anna Kamenná 657, 26101 Příbram 2 Kadet uspěl
Stauch Tomáš Štemberova 731, 15531 Praha 5 Kadet uspěl
Suková Klára Čeradická 195, 19017 Prah 9 Kadet uspěl
Svobodová Eliška U Měšťanského pivovaru 869/1a, 17000 Praha 7 Kadet uspěl

Úspěšným absolventům gratulujeme!

11. 11. 2019

HALOVÝ PŘEBOR ŽEN 2020

Brenda, předseda PTS Pavel Saic a Petra

Brenda Fruhvirtová

Brenda Fruhvirtová

Petra Sedláčková

Od 9. do 11. listopadu 2019 bojobvaly na dvou kurtech na pražských Spojích ženy o titul přebornice Prahy a o postup na Mistrovství ČR.
Výsledky na Výsledky Přeboru Prahy žen v hale 2020
V9tězkou se nakonec stala nejmladší účastnice, teprve dvanáctiletá Brenda Fruhvirtová (TK Sparta Praha, která v semifinále po veliké bitvě zdolala Darju Viďmanovou (I. ČLTK Praha) ve třech setech a ve finále pak Petru Sedláčkovou z Olympu. To do finále postoupila přes Karolínu Vlčkovou (TJ Spoje).
Čtyřhra se stala kořistí p

Karolína Vlčková

Darja Viďmanová

Darja Viďmanová

Petra Sedláčková

áru B. Palicová a P. Kubíková, které v pavouku sedmi páru ve finále zdolaly dvojici Vlčková, Dejnožková.

Brenda Fruhvirtová

24. 9. 2019

Školení rozhodčích licence B a Kadet

Pražský tenisový svaz pořádá školení rozhodčích v termínu:

16. – 17. 11. 2019

Školení licence B (pro starší 18 let)

Školení licence KADET (pro mladší 18 let)

Školení se uskuteční v případě, že se přihlásí více jak osm uchazečů

Školitelé: Jan Carboch, Ivan Vyvadil

Cena:

Licence B 1000,- Kč,

Licence Kadet 500,- Kč

+ registrační poplatek ČTS 400,- Kč

 

Místo konání: TKK, Mezi Sklady, Praha 4

Doprava

MHD 170 stanice Na Vrstevnici, odtud 5 minut pěšky

Časový rozpis:

zahájení vždy v 9,30 hod

Kadet končí v sobotu odpoledne testem,

školení B v neděli okolo 15 hod testy

 

Obsah školení:

  1. Pravidla tenisu
  2. Soutěžní řád ČTS
  3. Řízení turnajů jednotlivců, losování
  4. Řízení utkání družstev, zápis o utkání
  5. Práce hlavního rozhodčího v zápase, skórkarta
  6. Závěrečné testy

Nepovinná část:

Praktická zkouška na umpire během některého z turnajů v zimní sezóně

Před zahájením školení si, prosím, opatřete a prostudujte studijní materiály

  • Pravidla tenisu
  • Soutěžní řád ČTS

Jsou k dispozici ke stažení z internetových stránek

http://www.cztenis.cz, resp., některé přílohy jsou na http://www.rozhodci.cztenis.cz

Na školení vezměte s sebou:
1) Psací potřeby
2) 1x fotografii pasového formátu
3) 1000,- Kč – poplatek za nové školení B, 500,- Kč za Kadet a za doškolení,
4) 400,- Kč – registrační poplatek za novou licenci, 400,- Kč za obnovení
licence
Případné dotazy a informace podá komise rozhodčích PTS:
Ivan Vyvadil, tlf. 603 730 849, e-mail: rozhodci.praha@seznam.cz
Všichni přihlášení budou včas informování na mailovou adresu

26. 6. 2019

Nepřítomnost na sekretariátu

V termínu od 7. 8. 19 do 9. 8. 19 nebude na sekretariátu Ivan Vyvadil – Austrian Open

14. 6. 2019

Rozhodnutí STK PTS v soutěži 05 – 2 B třída dospělých mezi TJ Radlice C proti Tempo Praha A ze dne 8. 6. 2019

Sportovně technická komise PTS se sešla na mimořádném zasedání dne 13. 6. 2019, aby rozhodla spor mezi TJ Radlice V vs. Tempo Praha A.

 

Zápis z mimořádného zasedání STK 13_6_19

 

Next Page »