2. 2. 2020

Správní poplatky – úhrada

Do termínu losovací schůze  by klub měl mít uhrazen správní poplatek ve výši 200,- Kč za každé přihlášené družstvo, s vyjímkou družstev Baby Tenisu a středního kurtu.

Poplatek se hradí na účet PTS, VS je tvořen 6xxx2020, kde xxx je evidenční číslo klubu u ČTS, v případě, že není trojmístné, doplňuje se do trojmístného nulami na začátku, tedy např. 60252020 je VS pro Sprint Praha (EČ 25)

 Do 31. 3. 2020 je pak nutno mít také uhrazeny poplatky za zařazení turnajů do Letní termínové listiny ČTS.

 

Vezměte, prosím, tuto skutečnost na vědomí, aby nedošlo ke zbytečným problémům.

Číslo účtu PTS: 51-1420590267/0100

Klubům, které nemají vyrovnány závazky vůči PTS, nebudou vydány míče pro mládežnické soutěže.

 

28. 1. 2020

Přihlášky klubů do soutěží družstev

Na níže uvedených odkazech se mohou kluby přihlašovat do soutěží družstev do 29. 2. 2020.

Prosím i kluby, které nepřihlašují žádné družstvo, aby vyplnily tabulku Aktualizace údajů o klubu.

 

Aktualizace údajů o klubu

Dospělí

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

Baby tenis

21. 1. 2020

KALENDÁŘ SOUTĚŽNÍHO MANAGERA KLUBU

Kalendář soutěžního managera klubu pro rok 2020

16. 12. 2019

Důležité termíny pro letní sezónu 2020

Český tenisový svaz uveřejnil Termínovou listinu na léto 2020

Termínová listina ČTS – léto 2020

 

3. 12. 2019

Velký úspěch reprezentantů Prahy

Vítězky Junior Fed Cupu 2019 s předsedou PTS P. Saicem

První prosincový týden jsou haly v Rakovníku a v Pelhřimově vyhrazeny pro boje Junior Davis Cupu a Junior Fed Cupu.

V Pelhřimově, kde hráli chlapci ve složení Kryštof Komínek, Filip Ladman, Jakub Kusý a náhradník Lukas Fojtů pod vedením kapitána Jiřího Kulicha Junior Davis Cup – Memoriál Jana Tročila, se nakonec umístili na skvělém 2. místě, když ve finále nestačili pouze na tým z Jižní Moravy o jehož síle nikdo nepochyboval (Raštica, Škrlík, Žiška a Košárko 1., 3., 8. a 9. hráč dané věkové kategorie), kterému podlehli 0/2

Soutěží procházeli chlapci nelehce – první i druhé utkání rozhodovaly teprve závěrečné čtyřhry, takže jak Východní Čechy, tak Severní Moravu kluci porazili 2/1., druhého soupeře dokonce až v rozhodujícím TB 3. sady.

Východočeský vs. Praha:

Bruckner D  vs. Komínek K   7/6, 7/6

Majera D. vs, Ladman F.   4/6, 4/6

Majera, Novák vs. Komínek Kusý  1/6, 0/6

Severomoravský vs. Praha

Rojíček D. vs. Komínek K.  3/6, 2/6

Hrubý V. vs. Ladman f. 4/6, 6/3, 6/2

Rojíček, Hrubý vs. Komínek, Kusý 2/6, 6/4, 0/1

Jihomoravský vs. Praha

Raštica J. vs. Komínek K. 6/0, 6/3

Žiška Š. vs. Ladman F. 6/1, 7/5

 

Děvčata v Rakovníku, pod vedením Petra Otradovského ve složení Alena Kovačková, Laura Samsonová, Alisa Oktiabreva a Vanessa Dobiášová byla žebříčkově nejsilnější a také svou dominanci potvrdila ziskem poháru za 1. místo.

V 1. kole přehrála děvčata  Severní Čechy 3/0 v sestavě dvouher Kovačková, Oktiabreva a do debla nastoupil pár Oktiabreva, Samsonová, ve druhém kole stejně hladce 3/0 zvítězila děvčata v sestavě Kovačková, Samsonová a čtyřhra Oktiabreva, Samsonová nad Severní Moravou.

Severní Čechy  vs. Praha

Smetanová vs. Kovačková 1/6, 1/6

Oliveriusová vs. Oktiabreba 1/6, 0/6

Oliveriusová, Ďulíková vs. Samsonová, Oktiabreva 1/6, 16

Praha vs. Severomoravský

Kovačková vs. Ondrášková  2/6, 6/1, 7/6

Samsonová vs. Havlová 6/4, 7/6

Samsonová, Oktiabreva vs. Havlová, Slaměníková 63, 62

Praha vs. Západočeský

Kovačková vs. Forejtková 5/7, 0/6

Oktiabreva vs. Krejčová 6/1, 6/0

Oktiabreva, Kovačková vs. Forjetková, Krejčová 6/1, 5/7, 10/6

Finále potom sestava dvouher i čtyřhry Kovačková, Oktiabreva zvítězila nad západočeškami 2/1 hrajícími v sestavě Forejtková, Krejčová a Hettlerová

 

 

22. 11. 2019

Nominace Prahy na Junior DC a FC

Trenérsko-metodická komise nominovala  následující týmy:

Junior Davis Cup Pelhřimov 30. 11. – 2. 12. 2019

  1. Komínek Kryštof TK Sparta Praha
  2. Šmejcký Jakub  I. ČLTK Praha
  3. Ladman Filip  TK Sparta Praha
náhradník  Kusý Jakub TK Sparta Praha

Kapitán Jiří Kulich

 

Junior Fed Cup  Rakovník 30. 11. – 2. 12. 2019

  1. Kovačková Alena TK Sparta Praha
  2. Samsonová Laura  TK Sparta Praha
  3. Oktiabreva Alisa  TK Sparta Praha
       náhradník Dobiášová Vanessa TK Sparta Praha

Kapitán: Petr Otradovský

19. 11. 2019

Neuhrazené pokuty 2019

Neuhrazené pokuty k 13. 12. 2019

Pokud jste pokutu uhradili, zašlete doklad přes mail vyvadil@webtenis.cz.

Bohužel, některé kluby nedodržují standard VS, a pak je platba těžko dohledatelná

 

TK FZŠ Trávníčkova                                            100,-Kč

Fénix Nedvězí                                                     100,- Kč

Pokuty uhraďte obratem na účet PTS

51-1420590267 / 0100

* variabilní symbol: 3XXX2019

X …………………. evidenční číslo tenisového klubu u ČTS (registrační číslo). Registrační číslo klubu, které není trojmístné, se na trojmístné doplní nulou zleva.

 

 

10. 9. 2019

Výsledky Přeboru Prahy v minitenisu

V sobotu 8. 9. 2019 se v Horních Měcholupech odehrál Přebor Prahy v minitenisu.

Zvítězilo družstvo HAMRu, které ve finále zdolalo Spartu Praha A

Výsledky Přeboru Prahy v minitenisu

 

Družstvo HAMRu

20. 8. 2019

Rozhodnutí Disciplinární komise PTS

Disciplinární komise PTS se sešla na základě zprávy STK PTS, která řešila spor mezi TJ Radlice a TEMPO Praha.

Dokumenty jsou v odkazech.

Zápis z jednání DK – Radlice

Rozhodnutí DK PTS ve věci TJ Radlice

16. 8. 2019

Přebor Prahy družstev v Mini tenisu

 

Přebor Prahy družstev v mini tenisu se koná 7. září 2019 na dvorcích TK Horní Měcholupy

Přebor Prahy družstev v minitenisu 2019

 

Next Page »