14. 9. 2021

Nabídka vstupenek na BJKC v Praze

Pražský tenisový svaz nabízí možnost přednostního objednání vstupenek na BJKC (dříve FED CUP), který se koná od 1.11.21 v Praze.

Bližší informace najdete zde v letáku

7. 9. 2021

Přebor Prahy v minitenisu

4. září 2021 se na dvorcích TK Horní Měcholupy odhrál Přebor Prahy v minitenisu. Účastnilo se osm týmů, nakonec zvítězilo spojené družstvo

HAMR-LTC Modřany A

Bohužel, soupeř k finalovému zápasu nenastoupil.

Počasí dětem přálo, všichni účastníci dostali medaile.

 

3. 9. 2021

Termínová listina na zimu 21/22

Přihláška o pořadatelství turnajů B na území hl. m. Prahy a Přeborů Prahy

Přihlášky Přeborů Prahy a turnajů B v Praze

Vyplněnou přihlášku posílejte na info@webtenis.cz co nejdříve.

Příhlášky turnajů A a B do 15. 9. 2021

Přihlášky turnajů C a D přes informační systém

Termínová listina akcí ČTS na zimu 2021/22

 

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA POŘADATELSTVÍ
Český tenisový svaz vypisuje výběrové řízení na pořadatelství turnajů třídy A (všech kategorií) a Halových MČR mládeže v zimní sezóně 2020-21. Přihlášky zasílejte (nejlépe elektronickou poštou) nejpozději do 15. září 2021 24:00 (datum doručení) na adresu: Sportovně-technický úsek ČTS, Leoš Fiala, Ostrov Štvanice 38, 170 00 Praha 7, e-mail: leos.fiala@cztenis.cz V přihlášce uveďte pořádající klub, adresu haly, druh haly (pevná, nafukovací), počet dvorců, povrch a kontaktní osobu pro pořadatelství, včetně adresy, telefonů a e-mailové adresy, věkovou kategorii, termín turnaje a výši vkladů. Z výběrového řízení budou vyloučeny kluby, které nemají uhrazeny registrační poplatky nebo poplatky za zařazení turnajů do minulých termínových listin. Termíny všech akcí jsou zveřejněny na www.cztenis.cz

26. 8. 2021

Dluhy klubů za rok 2021 k 26. 8. 2021

K 26. 8. 21 nebyly dohledány následující platby klubů za rok 2021:

Pokud mají uvedený dluh uhrazen (a nebyl dohledán), prosíme o zaslání dokladu o úhradě. Dlužnou částku uhraďte podle pokynů k platbám

Pokyny k platbám

Pokud nebudou závazky k PTS vyrovnány, kluby nemají nárok na podporu ze strany PTS

 

24. 8. 2021

Měsíc náborů do sportovních klubů

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom Vás touto cestou informovali, že se v období od 1. 9. do 30. 9. 2021 uskuteční již 10. ročník projektu Měsíc náborů do sportovních klubů.

Projekt je založen na spolupráci s pražskými sportovními kluby, které v září organizují nábory nových členů a klade si za cíl informace o těchto probíhajících náborech zveřejnit na jednom centralizovaném místě, kterým je portál hl. m. Prahy www.prahasportovni.eu. Hl. m. Praha pak zajistí propagaci tohoto projektu, tedy včetně zúčastněných sportovních klubů.

Dovolujeme si Vás tedy v požádat o spolupráci a vyzvat váš sportovní klub k registraci do tohoto projektu, který je dlouhodobě oceňován jak širokou veřejností, tak především samotnými rodiči, které pro své děti hledají vhodný sportovní klub. Pojďme tedy společně přispět k jejich informovanosti a připravme Pražanům nabídku sportovních náborů, do které budou zapojeny všechny pražské kluby, které to s náborem nových členů myslí vážně a není jim lhostejný další osud dětí, zvláště po dvou letech probíhající pandemii onemocnění Covid-19. Přispějme tak k návratu dětí ke sportovním aktivitám v jakékoli formě.

V případě Vašeho zájmu o účast na projektu Vás prosíme o vyplnění registračního formuláře, který je dostupný na adrese www.prahasportovni.eu/registrace-mesic-naboru-2021/. Pokud Váš sportovní klub ještě není registrován na portálu Prahasportovni.eu v sekci Sportovní kluby, musí registraci do projektu Měsíc náborů do sportovních klubů předcházet registrace sportovního klubu do této sekce, a to na adrese https://prahasportovni.eu/registrace-klubu/. Po schválení registrace nového sportovního klubu do sekce Sportovní kluby administrátorem, je již možné provést samotnou registraci do projektu Měsíc náborů do sportovních klubů.

Předem děkujeme za Vaší účast  a v případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na adrese sport@praha.eu.

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Odbor školství, mládeže a sportu

Oddělení sportu

Jungmannova 35/29, 11000 Praha 1

www.prahasportovni.eu

19. 8. 2021

Přebor Prahy v minitenisu

 

 

20. 7. 2021

Přebor Prahy seniorů

Termín Přeboru Prahy seniorů – jednotlivců, proběhne v termínu:

17.-18.9.2021 na TJ Solidarita Praha 10

16. 6. 2021

Přebor Prahy v Baby Tenisu

Přebor Prahy v babytenisu 2021

Tenisový klub LTC Modřany 2005 uspořádal o víkendu 12.-13.6.2021 Přebor Prahy v babytenisu. Soutěže se zúčastnilo 17 chlapců a 20 dívek z celé řady pražských klubů.

Chlapci a dívky hráli odděleně, hrálo se vyřazovacím způsobem na dvě vítězné sady od stavu 2-2. Hráči a hráčky, kteří prohráli v prvním nebo ve druhém kole, se mohli přihlásit do soutěže útěchy. Mezi chlapci se do finále probojovali a na MČR postoupili hráči Matyáš Weigert (SK Hamr, z.s.) a Adam Zikmund (TK Sparta Praha). V dramatickém finálovém utkání se z vítězství nakonec radoval Matyáš Weigert, který dokázal zvrátit nepříznivý vývoj a zvítězil 5/7 6/2 1/0 (1).

Mezi dívkami se nejlépe vedlo hráčkám TK Sparta Praha Lise Michna a Beatě Marešové, které si svoji finálovou účastí rovněž zajistily postup na MČR. Ve finále se prosadila Lisa Michna, která nad svoji klubovou kolegyní zvítězila 6/3 7/6 (3).

Vítězi soutěže útěchy se stali Ondřej Ječmínek a Ema Nettlová (oba LTC Modřany 2005).

Přebor Prahy mužů a žen

Od soboty 12. června 2021se na dvorcích Tenis a Pedel Club Písečna a TJ Spoje odehrály bitva o Přeborníka Prahy na otevřených dvorcích mužů a žen.

Muži hráli na Písečné, ženy na Spojích

Výsledky Přeboru Prahy mužů

Výsledky Přeboru Prahy žen

 

Kněžková a Černá

Štěpánek a Schneider

Finalisté čtyřhry

Přeborníkem mezi muži se stal prní nasazený štvanický Antonín Štěpánek, který ve finále přehrál oddílového kolegu Václava Schneidera. ve čtyřhře zvítezil pár Apltauer – Baum.

 

Přebornicí Prahy ve dvouhře se sttala Agáta Černá z I. ČLTK Praha, které ve finále vzdal po 2. sadě Nelly Kněžková z TK Sparta Praha,. čtyřhru ovládly Kubíková s Kotlíkovou.

 

 

31. 5. 2021

Změna podmínek při soutěžích družstev

S platností nového MO MZČR upravujeme pravidla pro soutěže družstev.

  • lze mít otevřené zázemí – šatny sprchy apod.
  • limit přítomných osob se zvýšil na 150

Mistraky 2021 aktualizace 31052021

Next Page »