29. 3. 2017

VÝZVA K ÚČASTI V PROJEKTU

Žádost mládež pokyny

Přihlaška mládež 2017 (1)

Upozorňujeme, že kluby, které nebudou mít vyrovnané dluhy (kolektivní registrace, platby za turnaje), nebudou do projektu zařazeny.

Slavnostní večer PTS

Již šesté setkání pražských tenistů se uskutečnilo v slavnostním sále Nuselské radnice 22. 3. 2017.

Záštitu nad tímto tradičním setkání tenistů převzal místostarosta Prahy 4, pan Ing. Zdeněk Kovářík

Záštita Prahy 4

Ocenění převzaly reprezentantky Prahy, které letos zvítězily ve Junior Fed Cupu

Junior Fed Cup 2016

Ocenění převzaly i vítězné týmy v soutěžích družstev, od minitenisu po dorostence, cenu pro dospělé si bohužel zástupce Tenisu Cibulka nepřišel převzít…

minitenis

Baby tenis

Pohár převzala i TK Hanspaulka za vítězství v soutěži seniorů a Michle za soutěž Superseniorů

senioři Supersenioři

Medaili Karla Koželuha za zásluhy pro pražský tenis převzal dlouholetý rozhodčí Ing. Jaroslav Černý, CSc.

Jarda Černý

Pro další ocenění si přišli dlouholetý funkcionář PhDr. Dostál

Dostál

Oceněni byli i vynikající seniorští hráči Pavla Mrázová a Jiří Ettlerettler Mrázová

Do pomyslné Síně slávy pražského tenisu byl pozván Jan Hernych

Hernych

Vyvrcholením večera bylo předání ocenění nadějným tenistům – Denise Hindové a Vítkovi Horákovi, kteří získali titul Kanáří naděje za rok 2016 a zařadili se po bok sestrám Plíškovým, Barboře Strýcové, Ivetě Benešové či Kláře KoukalovéDenisa a Vítek

Programem provázel Vlasta Korec, o hudební vložku se starala skupina Angels Marka Černocha a saxofonové kvarteto

IVN_8959 IVN_9084IVN_9105

20. 3. 2017

I. ČLTK Praha Cup

Ve dnech 17. – 21. 3. se na pražské Štvanici utkalo 32, resp. 44 mladších žákyň v turnaji kategorie A.

Ve dvouhře do finále prošla první nasazená Pávková (I. ČLTK Praha), která v semifinále zdolala jihlavskou Havlovou a Tomajková z Agrofertu Prostějov, která v klubové bitvě porazila Bejlek.

Havlová, Bejlek

Tomajková, Bejlek

Ve dvouhře slavila titul domácí Katrin Pávková (I. ČLTK Praha), která ve finále přehrála jednoznačně prostějovskou Kristýnu Tomajkovou (TK Agrofert Prostějov) 62, 60.