Zápis z jednání STK, vč. pokut | | Ohlášení o svolání valné hromady Pražského tenisového svazu, o. s. IČ: 41693965 (dle požadavku § 278 zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku)

6. 6. 2016

Přebory Prahy 4. – 6. 5. 2016

IVN_6963  IVN_6981      IVN_7000   IVN_6983IVN_6928 IVN_6946IVN_6952IVN_7012

Ve dnech 4. -6. května 2016 se na dvorcích HAMR v Záběhlicích, VŠ (Vista Resort) v Motole, TC Spořilov a v Horních Měcholupech sehrály Přebory Prahy v kategoriích starších žáků, žákyň, mužů a žen.

Přeborů žen se zúčastnilo pouze 15 hráček, ve finále dvouhry porazila první nasazená Marina Hrubá (TK VAMOS) třetí nasazenou Nikolu Kohoutovou (I. ČLTK Praha) 06, 64, 62, ve čtyřhře zvítězil pár finalistek dvouhry Hrubá, Kohoutová nad Zdrůbeckou s Moťovskou  62, 63

V soutěži mužů na Spořilově zvítězil mezi 24 muži ve finále Petr Nouza (HAMR), když mu do finále pro zranění zad nenastoupil Štěpánek (I. ČLTK Praha), čtyřhru vyhrál pár Jiří Nouza, Dubský (oba HAMR), kteří ve finále porazili pár Zelinka David (TK Olymp), Blecha (HAMR)

V Záběhlicích se utkalo 48 chlapců, do finále se ve dvouhře probojovali Mathias Musil (I. ČLTK Praha) a William Matthew Donald (TK Sparta Praha). Pvníj menovaný zvítězil 62, 75. Mladší z dvojice dokázal téměř zvrátit stav druhé sady, když ze stavu 1/4 otočil na 5/4, ale zkušenější Musil dotáhl finále do vítězného konce a nedovolil zopakovat Donaldovi husarský kousek proti Hošnovi, kdy zápas otočil ze stejného stavu, utekl ze tří MB a ve třetí sadě zvítězil 62…

Čtyřhra se stala kořistí páru Matějka (SK Aritma Praha), Forman (TK L. Hradecká), kterým v semifinále nenastoupil pár Siniakov, Baum a ve finále přehráli pár Mikula (TJ Sokol Vysočany TSM),  Prachař (SK OAZA Praha) 63, 75. Ti dokázali v semifinále po potupném kanáru v 1. setu otočit zápas proti Kladivovi a Hájkovi.

Starších žákyň se sešlo 32, do finále se probojovaly  Nováčková Karolína (TK Sport Kolovraty) a Sára Paroulková (TJ Radlice). První jmenovaná po třísetové bitvě zvítězila 36, 62, 63

Ve čtyřhře zvítězil pár Šotová, Nováčková nad Novou s Kalouskovou 63, 63.

Pořadatelům děkujeme za zvládnutí turnajů.

IVN_6975   IVN_6984 IVN_6985IVN_7030 IVN_7036 IVN_7040 IVN_7042 IVN_7043 IVN_7076IVN_7059