30. 1. 2019

Dotazník pro rozhodčí

Nominační dotazník rozhodčího

PŘEBOR PRAHY STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zvítězil Jedlička (TK Sparta Praha), který porazil ve finále štvanického Pazderu

Výsledky

Kalendář soutěžního manažera klubu

kalendar soutezniho manazera klubu2019

Jakmile se upřesní termíny např. Slavnostního večera PTS, budou uveřejněny.

Rozpisy soutěží léto 2019

 

Družstva dospělí

Družstva mládež

Družstva senioři

Přebor Baby Tenis

Družstva Baby

Losovací schůze STK byla kvůli termínové kolizi posunuta na 28. 3. 2019

Přihlášky do soutěží družstev

Baby tenis

Mladší žáci

Starší žáci

Dorost

Dospělí

Uzávěrka přihlášek je 28. 2. 2019.

Do losování nebudou přijata družstva klubů, které nemají uhrazenu kolektivní registraci na rok 2019 a uhrazeny všechny dluhy k ČTS a PTS.

28. 1. 2019

HAMR ovládl halový přebor starších žákyň

 

 

Děvčata z TK HAMR se utkala o titul Přeborníka Prahy v hale  v kategorii starších žákyň.

V semifinále si Adéla Látalová (8. nasazená) , která předtím vyřadila jedničku Hažmukovou (I.ČLTK) ve dvou setech, poradila s vysočanskou Zámečníkovou až ve třech sadách, Katka Charvátová vyřadila Starečkovou (Sparta Praha) také ve třech sadách.

Ve finále pak Charvátová, přes viditelně slabší podání, po bitvě v první sadě, kde po 50 minutách zvítězila 64, utekla na 52, ale pestře hrající Charvátová, střídající lift s čopem, ještě stáhla na 54, ale pak předvídavá a běhavá Adéla využila několikátý matchball a slavila titul.

Titul v deblu si odnesly Líbalová (I. ČLTK) s Charvátovou, které porazily Starečkovou se Zámečníkovou

 

Výsledky: http://www.cztenis.cz/turnaj/606800/sezona/Z1819/vysledky

17. 1. 2019

Grant MHMP, Program 1

                                                              

Prosíme kluby, které mají zájem se zapojit do grantového řízení MHMP, aby své přihlášky podávaly do

25. února 2019

Informace ke grantu

Do grantového řízení nebudou přijaty kluby, které nemají vypořádány veškeré závazky k PTS, tzn. nemají uhrazenu kolektivní registraci a splaceny dluhy vůči PTS.

15. 1. 2019

Přebor Prahy mladších žáků

Ve dnech 5.-8.1.2019 proběhl na SK HAMR Halový přebor Prahy mladších žáků. O titul Přeborníka Prahy se utkalo 48 hráčů.

Turnaj ovládl bez většího zaváhání hlavní favorit Štěpán Sklenička (TK Sparta Praha), který ve finále přehrál Matyáše Kozlovského (TK Sparta Praha) 6:2; 6:2. Na třetích místech se umístili Daniel Kločurek (TK Olymp Praha) a Tobiáš Klofáč (SK Meteor Praha). Čtyřhru v konkurenci 22 párů spolu ovládli oba finalisté dvouhry Štěpán Sklenička a Matyáš Kozlovský, kteří ve finále porazili překvapení turnaje Davida Reitingera a Filipa Kubce (oba SK HAMR, z.s.) 6:1; 6:2. Třetí místa ve čtyřhře si zajistili Kryštof Komínek-Daniel Kločurek (TK Sparta Praha a TK Olymp Praha) a Matyáš Krejčí-Lukas Fojtů (oba I. ČLTK Praha).

Tadeáš Klofáč 3. místo

3. místo dvouhra Kločurek

 

1. místo čtyřhra Kozlovský a Sklenička

2. a 1. místo dvouhra Kozlovský, Sklenička a předseda PTS Ing. Saic

 

2. místo čtyřhra Reitinger a Kubec

9. 1. 2019

Zadávání turnajů do LTL ČTS

V Informačním systému ČTS bylo spuštěno zakládání turnajů do Letní termínové listiny 2019

Harmonogram:
1.-31.1.2019 – kontaktní osoby pořadatelských klubů mají možnost založit turnaj C, D do LTL 2019
1.-28.2.2019 – oblastní pracovník schvaluje turnaje C, D a zakládá oblastní přebory do LTL 2019

Turnaje budou schváleny pouze klubům, které mají vyrovnané veškeré závazky k ČTS a PTS.
Schválené turnaje budou zveřejněny v termínové listině 15.3.2019.

8. 1. 2019

Přebornicí Prahy v hale pro rok 2019 je Alena KOVAČKOVÁ (TK SPARTA PRAHA)

Alena Kovačková (TK Sparta Praha)

První lednový víkend se sešlo 40 mladších žákyň, z toho osm, které postoupily z kvalifikace ročníku 2009, na pražské Štvanici, aby se utkaly o titul přebornice Prahy v hale pro rok 2019.

Převaha nasazených hráček byla zjevná, pouze štvanická Sekerková potrápila druhou nasazenou Suchou ve druhém kole a donutila ji hrát tři sety, stejné problémy měly i Donald proti Uhrové a Hladká proti Farajpourové. Ta dokonce tento zápas odnesla nemocí a v dalším kole musela skrečovat klubové parťačce Katzerové.

Do semifinále se probojovaly tři sparťanky – Laura Samsonová, Alena Kovačková a Amy Suchá, kterým sekundovala štvanická Nela Linhartová. Ta si poradila se Samsonovou, když v zásadě rozhodla utkání v deváté hře první sady, kde za stavu 4/4 prohrávala 0/40, le hru dokázala vyhrát a tím zlomila odpor soupeřky. Ve spaťanském derby byla lepší od začátku mladší Kovačková, která jako třetí nasazená přehrála dvojku Suchou vcelku jasně 6/3, 6/1.¨Finále bylo velikou bitvou v první sadě, kde ještě starší Nela vzdorovala výborně se pohybující a neuvěřitelně jisté Aleně, ale druhá sada byla spíš jen na “jednu branku” a Alena Kovačková, ročník 2008, nakonec vyhrála  6/3, 6/2.

Čtyřhry byly také v režii nasazených – v semifinále se utkaly Kultová (Olymp) a Linhartová (I. ČLTK) proti Kovačkové se Samsonovou (obě TK Sparta), mladší pár zvítězil bez problémů 6/3, 6/1, v dolní půlce Janičkovičová (SK HAMR) s Jirákovou (I. ČLTK) prohrály s Suchou (TK Sparta) a Jandovou (I. ČLTK) 6/2, 6/2. V dramatickém finále rozhodoval až super TB třetí sady, který rozplakal dvojici Kovačková, Samsonová, protože z vedení 8/6 nakonec prohrály 8/10.

Přebor proběhl v klidné atmosféře, bez nějakých závažných výstřelků či problémů s chováním hráček či rodičů.

Linhartová (I. ČLTK Praha), Kovačková (TK Sparta Praha)

Jandová, Suchá, Samsonová, Kovačková

Samsonová

Suchá

 

 

« Previous Page Next Page »