10. 12. 2019

Halový přebor Prahy pro rok 2020 vyhrál A. Štěpánek (I. ČLTK Praha)

Vítěz Antonín Štěpánek

Od 7. prosince 2019 se na pražské Štvanici hrál Halový přebor Prahy mužů, který pořádaly TJ Spoje. Prezentovalo se 32 hráčů do dvouhry a pouhých deset párů do čtyřhry.

Výsledky jsou na

Výsledky Přeboru Prahy mužů v hale

Štěpánek, Reček

Vítězové a finalisté čtyřhry Nicod, Bíško, Blecha, Kubík

Před finálový bojem

 

3. 12. 2019

Velký úspěch reprezentantů Prahy

Vítězky Junior Fed Cupu 2019 s předsedou PTS P. Saicem

První prosincový týden jsou haly v Rakovníku a v Pelhřimově vyhrazeny pro boje Junior Davis Cupu a Junior Fed Cupu.

V Pelhřimově, kde hráli chlapci ve složení Kryštof Komínek, Filip Ladman, Jakub Kusý a náhradník Lukas Fojtů pod vedením kapitána Jiřího Kulicha Junior Davis Cup – Memoriál Jana Tročila, se nakonec umístili na skvělém 2. místě, když ve finále nestačili pouze na tým z Jižní Moravy o jehož síle nikdo nepochyboval (Raštica, Škrlík, Žiška a Košárko 1., 3., 8. a 9. hráč dané věkové kategorie), kterému podlehli 0/2

Soutěží procházeli chlapci nelehce – první i druhé utkání rozhodovaly teprve závěrečné čtyřhry, takže jak Východní Čechy, tak Severní Moravu kluci porazili 2/1., druhého soupeře dokonce až v rozhodujícím TB 3. sady.

Východočeský vs. Praha:

Bruckner D  vs. Komínek K   7/6, 7/6

Majera D. vs, Ladman F.   4/6, 4/6

Majera, Novák vs. Komínek Kusý  1/6, 0/6

Severomoravský vs. Praha

Rojíček D. vs. Komínek K.  3/6, 2/6

Hrubý V. vs. Ladman f. 4/6, 6/3, 6/2

Rojíček, Hrubý vs. Komínek, Kusý 2/6, 6/4, 0/1

Jihomoravský vs. Praha

Raštica J. vs. Komínek K. 6/0, 6/3

Žiška Š. vs. Ladman F. 6/1, 7/5

 

Děvčata v Rakovníku, pod vedením Petra Otradovského ve složení Alena Kovačková, Laura Samsonová, Alisa Oktiabreva a Vanessa Dobiášová byla žebříčkově nejsilnější a také svou dominanci potvrdila ziskem poháru za 1. místo.

V 1. kole přehrála děvčata  Severní Čechy 3/0 v sestavě dvouher Kovačková, Oktiabreva a do debla nastoupil pár Oktiabreva, Samsonová, ve druhém kole stejně hladce 3/0 zvítězila děvčata v sestavě Kovačková, Samsonová a čtyřhra Oktiabreva, Samsonová nad Severní Moravou.

Severní Čechy  vs. Praha

Smetanová vs. Kovačková 1/6, 1/6

Oliveriusová vs. Oktiabreba 1/6, 0/6

Oliveriusová, Ďulíková vs. Samsonová, Oktiabreva 1/6, 16

Praha vs. Severomoravský

Kovačková vs. Ondrášková  2/6, 6/1, 7/6

Samsonová vs. Havlová 6/4, 7/6

Samsonová, Oktiabreva vs. Havlová, Slaměníková 63, 62

Praha vs. Západočeský

Kovačková vs. Forejtková 5/7, 0/6

Oktiabreva vs. Krejčová 6/1, 6/0

Oktiabreva, Kovačková vs. Forjetková, Krejčová 6/1, 5/7, 10/6

Finále potom sestava dvouher i čtyřhry Kovačková, Oktiabreva zvítězila nad západočeškami 2/1 hrajícími v sestavě Forejtková, Krejčová a Hettlerová

 

 

1. 12. 2019

Oznámení společnosti AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.

Tisková zpráva

22. 11. 2019

Nominace Prahy na Junior DC a FC

Trenérsko-metodická komise nominovala  následující týmy:

Junior Davis Cup Pelhřimov 30. 11. – 2. 12. 2019

  1. Komínek Kryštof TK Sparta Praha
  2. Šmejcký Jakub  I. ČLTK Praha
  3. Ladman Filip  TK Sparta Praha
náhradník  Kusý Jakub TK Sparta Praha

Kapitán Jiří Kulich

 

Junior Fed Cup  Rakovník 30. 11. – 2. 12. 2019

  1. Kovačková Alena TK Sparta Praha
  2. Samsonová Laura  TK Sparta Praha
  3. Oktiabreva Alisa  TK Sparta Praha
       náhradník Dobiášová Vanessa TK Sparta Praha

Kapitán: Petr Otradovský

20. 11. 2019

Halové Mistrovství ČR čtyřher

Seniorská komise ČTS se rozhodla vzhledem k opakované žádosti hráčů a hráček uspořádat Halové mistrovství České republiky čtyřher a smíšených čtyřher 2020.
Místem konání bude sportovní areál v Satalicích v terminu

18.-19. ledna 2020

Prosím, abyste informovali své spoluhráče z družstev a všechny, kteří mají chuť si dobře zahrát.
Možnost přihlášek a další informace najdete v propozicích na naši webové stránce: www.seniortenis.cz .

Přihlášky do 12 hodin 16. 1. 2020 na www.seniortenis.cz

Propozice HMČR ve čtyřhře seniorů

Místo konání

 

19. 11. 2019

Neuhrazené pokuty, úhrada poplatků za zařazení turnajů do ZTL ČTS

Neuhrazené pokuty k 10. 12. 2019

Pokud jste pokutu uhradili, zašlete doklad přes mail vyvadil@webtenis.cz.

Bohužel, některé kluby nedodržují standard VS, a pak je platba těžko dohledatelná

TK KAJA                                                             100,- Kč

TK FZŠ Trávníčkova                                            100,-Kč

Fénix Nedvězí                                                     100,- Kč

TK Horní Měcholupy                                         2.300,- Kč

 

 

 

Hradí se na účet PTS 51-1420590267/0100,

VS 3XXX2019  (XXX = evidenční číslo klubu u ČTS, do třímístného doplněné zleva o nuly)

Viz Zápis z STK z 25. 7. 2019

Poplatky za zařazení turnajů do ZTL se hradí do 30. 11. 2019 na účet PTS 51-1420590267/0100,

Variabilní symbol 2XXX2020
(XXX = evidenční číslo klubu u ČTS, do třímístného doplněné zleva o nuly)
20 Tempo Praha 20 500,00 Kč dluh
25 Tenis klub FÉNIX Nedvězí 2 000,00 Kč dluh

 

18. 11. 2019

Školení rozhodčích licence B a Kadet

 

Ve dnech 16. – 17. listopadu 2019 v areálu TK Konstruktiva proběhlo pode vedením lektorů Jana Carbocha a Ivana Vyvadila školení rozhodčích licence B a Kadet. Zkoušky licence B vykonali i studenti FTVS, kteří měli tento předmět jakou součást studijního plánu.

Zkoušku úspěšně složilo 18 adeptů licence B, tři musí ještě své testy přijet opravit.

Z dvanácti Kadetů uspělo 11.

Bureš Jan Učňovská 381/10, 190 00 Praha 9 B uspěl
Camfrla Štěpán Slancova 1255/16, 18200 Praha 8 B uspěl
Dostál Patrik U Stadionu 966, 27801 Kralupy nad Vltavou B uspěl
Hlinková Michaela Bohosudovská 1479, 41501 Teplice b uspěl
Jánošík Kryštof Politických věznů 2934, 43801 Žatec B uspěl
Kazda Jiří Trojická 4, 12800 Praha 2 B uspěl
Škréta Martin xx, 10200 Praha B uspěl
Zima Tomáš Strmá 70, 29306 Bradlec B uspěl
Michálková Barbora Všehrdova 10, Aś B uspěl
Brunclík Ondřej Frostova 335, Praha 1O B uspěl
Kučerová Barbora Hálkova 2, Blansko B uspěl
Hrychová Denisa U Stříbrného 1404, Písek B uspěl
Pokorný Dominik Křižatky 69, Králův Dvůr B uspěl
Kobr Adam Ruská 626, Choceň B uspěl
Byrtusová Klára Náměstí Republiky , 27711 Neratovice Kadet uspěl
Jotova Karin Sudoměřská 35, 130 00 Praha Kadet uspěl
Kembická Marta Orlov 113, 26101 Příbram kadet uspěl
Koubovský Petr Zlatnická 245, 250 73 Jenštejn Kadet uspěl
Krogman Daniel Za hájem 4, 160 00 Praha kadet uspěl
Křepinská Simona U Hřiště 637, 54102 Trutnov, Královéhradecký kraj Kadet uspěl
Picková Tereza Statenická, 240 Statenice Kadet uspěl
Smíšková Anna Kamenná 657, 26101 Příbram 2 Kadet uspěl
Stauch Tomáš Štemberova 731, 15531 Praha 5 Kadet uspěl
Suková Klára Čeradická 195, 19017 Prah 9 Kadet uspěl
Svobodová Eliška U Měšťanského pivovaru 869/1a, 17000 Praha 7 Kadet uspěl

Úspěšným absolventům gratulujeme!

11. 11. 2019

HALOVÝ PŘEBOR ŽEN 2020

Brenda, předseda PTS Pavel Saic a Petra

Brenda Fruhvirtová

Brenda Fruhvirtová

Petra Sedláčková

Od 9. do 11. listopadu 2019 bojobvaly na dvou kurtech na pražských Spojích ženy o titul přebornice Prahy a o postup na Mistrovství ČR.
Výsledky na Výsledky Přeboru Prahy žen v hale 2020
V9tězkou se nakonec stala nejmladší účastnice, teprve dvanáctiletá Brenda Fruhvirtová (TK Sparta Praha, která v semifinále po veliké bitvě zdolala Darju Viďmanovou (I. ČLTK Praha) ve třech setech a ve finále pak Petru Sedláčkovou z Olympu. To do finále postoupila přes Karolínu Vlčkovou (TJ Spoje).
Čtyřhra se stala kořistí p

Karolína Vlčková

Darja Viďmanová

Darja Viďmanová

Petra Sedláčková

áru B. Palicová a P. Kubíková, které v pavouku sedmi páru ve finále zdolaly dvojici Vlčková, Dejnožková.

Brenda Fruhvirtová

1. 11. 2019

Práce sekretariátu

V termínu od 5. do 8. 11. 2019 nebude v důsledku mezinárodního turnaje v hotelu STEP služba sekretáře na PTS.

Případné problémy možno řešit po telefonu

21. 10. 2019

Seminář trenérů – střední kurt

leták

Datum konání: neděle 3. listopadu 2019

Čas: 16 – 18 hodin

Místo: I.ČLTK Praha, Ostrov Štvanice 38, 170 00 Praha 7

Sraz: recepce I.ČLTK Praha

Cena: zdarma

Přihlášky prosíme e-mailem na pecha@cltk.cz 

nebo na http://www.cztenis.cz/skoleni/331

do 29.10.2019

Více informací včetně videa naleznete zde
V rámci semináře se budeme věnovat tématům dlouhodobého vývoje tenistů, tréninku a soutěží se zaměřením na věkové kategorie do 9 let. Probíhat bude také praktická část s dětmi na kurtu a diskuse.
Přednášejícím bude Mgr. Jan Pecha, Ph.D. – vedoucí trenér Tenisové školy I.ČLTK Praha by Babolat, člen KpDS a TMK PTS, člen MK ČTS.

Zajímá Vás tato problematika, ale nemůžete se z časových důvodů zúčastnit?

Napište nám prosím, jaký je Váš názor na tento projekt, abychom měli jako PTS členskou podporu při prosazování v rámci ČTS.

Next Page »