Přihlašování turnajů B a Přeborů Prahy na letní sezónu | | JAK POSTUPUJE KLUB PŘI HRAZENÍ POPLATKU ČI POKUTY NA ÚČET PTS.

9. 1. 2018

Halový přebor Prahy mladších žáků

                                                                                                                                                               

Na I. ČLTK Praha se první lednový víkend odehrál Přebor Prahy v hale mladších žáků. Účastnilo se jej 48 mladších žáků, z toho jich 8 postoupilo z kvalifikace, která byla vypsaná pro ročník 2008. Mezi nimi se objevilo i pár talentů, které postoupily do dalších kol.

V semifinále se utkali první nasazený Jan Šafrata (I. ČLTK) s Filipem Čeplem (TK Sparta Praha), který byl třetím nasazeným, druhou dvojici tvořili Kryštof Švojgr (I. ČLTK) a Bedřich Břicháček (TK SPORT Kolovraty), tedy druhý a pátý nasazený.

Ve finále se utkali dva nejvýše nasazení, tedy Šafrata a Švojgr. Druhý jmenovaný zopakoval triumf z prosince, kdy klubového kolegu porazil také a zvítězil  63, 64.

Jan Šafrata (I. ČLTK Praha)

Kryštof Švojgr (I. ČLTK Praha)

Švojgr, Šafrata

 

Předseda PTS Ing. P. Saic s hráči na 3. místě

Ředitelka turnaje Magdalena Zemanová dekoruje hráče na 3. místě

 

 

Švojgr, Saic, Šafrata,Zemanová

 

Do finále čtyřhry se probojovali oba finalisté dvouhry proti kterým nastoupil pár Adam Soukup (I. ČLTK) a Daniel Stauch (LTC Modřany 2005). Úspěšnější byla čistě štvanická dvojice, takže Kryštof Švojgr se stal dvojnásobným přeborníkem Prahy v hale, k titulu z dvouhry přidal ten deblový.

Fanynky nejvěrnější…

,