Tenisový klub LTC Modřany 2005 uspořádal o víkendu 13.-14.6.2020 Přebor Prahy v babytenisu.

Vitězka útěchy dívek Veronika Zidkova a finalistka Diana Duskova

Vitezky dvouhry divek s trofejemi

Vitezove utechy chlapcu Oliver Polasek a Adam Zikmund

Soutěže se zúčastnilo 28 chlapců a 30 dívek z mnoha pražských klubů.

Chlapci a dívky hráli odděleně, hrálo se vyřazovacím způsobem na dvě vítězné sady od stavu 2-2. Hráči a hráčky, kteří prohráli v prvním nebo ve druhém kole, se mohli přihlásit do soutěže útěchy. Přes nepřízeň počasí a četné přerušení byl turnaj sehrán dle plánu. Mezi chlapci se do finále probojovali a na MČR postoupili hráči Petr Hájek (SK Hamr, z.s.) a Tobiáš Hanzelín (1.ČLTK Praha). V kvalitním a pohledném finálovém utkání se z vítězství nakonec radoval Petr Hájek, který zvítězil 6/3 6/2.

Mezi dívkami se nejlépe vedlo hráčkám Adéle Jelínkové (TK Sparta Praha) a Evě Halfarové (Tenis Cibulka), které si svoji finálovou účastí rovněž zajistily postup na MČR. Ve finále se prosadila Adéla Jelínková, která zvítězila 6/2 6/2.

Vítězi soutěže útěchy se stali Oliver Polášek (TK Sokol Horní Počernice, p.s.) a Veronika Zídková (SK Hamr, z.s.).